שאלון לתוכנית הליווי והלימוד של נסיקה
.

3 חברות השיווק המובילות בישראל חברו יחדיו ויצרו את...

התוכנית הראשונה בישראל בה אנו בונים עבורכם את כל השיווק ודואגים להביא לידים לעסק במקומכם...וגם מלווים אתכם למשך 12 חודשים ביותר מ 100 שעות בחדר אחד עם אסף ואיתמר!

בזמן שכולם רוצים למכור לך קורסים לשיווק באינטרנט או הכנסה פאסיבית דימיונית ממוצרי מידע, אנו מבינים מה באמת עובד בעולם העסקים.

יש 5 שלבים פשוטים:

פרסום אפקטיבי בניהול תקציב יעיל.

בניית רשימת תפוצה ודף פייסבוק לאלפי עוקבים.

יצירת לידים בתהליך שיווקי חכם.

שיחת\פגישת מכירה אפקטיבית, מתוסרטת שמייצרת עסקאות.

מכירות חוזרות ללקוחות קיימים - פה נמצא הרווח הגדול!

מה מקבלים במסגרת תוכנית הליווי החדשה?

המטרה שלנו ביצירת התוכנית הייתה להכניס את כל היתרונות של ליווי וניהול השיווק אך בלי החסרונות כך שזו כנראה התוכנית הראשונה שלנו ואולי בישראל המאפשרת התפתחות אישית יחד עם שיווק מעשי שמוביל לתוצאות עסקיות בשטח!

למעלה מ 100 שעות ליווי עם איתמר ואסף - אתה הממוצע של האנשים הקרובים ביותר אליך - האם אתה נפגש לעיתים תכופות עם אנשי עסקים מצליחים שמובילים אחרים להצלחה? כנראה שלא...זאת בדיוק הסיבה שאסף ואיתמר הכניסו דורשים שכל משתתף בתוכנית יקבל מהם יותר מ 100 שעות בשנה דרך מפגשים, קורסים וסמינרים.

גישה לאתר "אוניברסיטת העסקים" - פספסת מפגש או שאתה רוצה להאיץ את ההתקדמות שלך? - הכל נמצא עבורך בהדרכות קצרות וממוקדות באתר סגור רק לחברי תוכנית הליווי.

הקמת התשתית השיווקית המלאה - אמיר ריינר והצוות שלו בריינר תקשורת יקים עבורכם את כל תהליך השיווק הכולל מחקר לקוח למיקוד לקהל המטרה, נכתוב תסריטים לסרטוני השיווק שלך, נזמין אותך להצטלם בסטודיו מקצועי, נערוך את כל הסרטונים, נבנה את כל דפי הנחיתה מערכת השיווק של רב מסר ועוד ועוד...

ניהול הפרסום בפייסבוק - אנו ננהל עבורך את כל הפרסום בפייסבוק ונדאג להביא לך לידים איכותיים לעסק - למשך 12 חודשים מלאים של תוכנית הליווי.

כ 12 מפגשי הנחייה 1:1 - בכל חודש תיפגש עם המנחה שלך בתוכנית לבדיקת המשימות שלך, בדיקה שהמספרים אכן טובים ושאכן התוכנית מתבצעת לפי הסדר הנכון.

נו...מה נראה לך השלב הבא שצריך לעשות?

למקרה שזו הפעם הראשונה שלך בדף נחיתה עכשיו זה הזמן למלא את הטופס

הטופס לא נמצא

אסף הנעמן הלל ואיתמר בן חור הם המנכ"לים של חברת נסיקה עסקית שמעניקה שירותי ליווי, שיפור מכירות וניהול השיווק לבעלי עסקים וחברות קטנות ונועזות.

הרבה אנשים יודעים להביא לידים - אנו יודעים לשפר את כל תהליך השיווק והמכירה.

שירות לקוחות - טלפון במשרד: 077-5513820

מענה טלפוני בימים א-ה בין השעות 9:00 - 16:00

דוא"ל support@nesika.co.il

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.